Etidruk Etykiety.pl Sp. z o.o.

https://etykiety.pl/ Branża
Adres Nowy Glinnik 17
97-217 Lubochnia
Polska

Od momentu wybuchu wojny na Ukrainie nasza drukarnia mocno zaangażowała się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. 2 dni po wybuchu wojny ściągnęliśmy z granicy 2 kobiety (matka i córka), które od razu otrzymały od nas mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz produktami spożywczymi, chemią i kosmetykami, produktami szkolnymi.

Dodatkowo pomogliśmy w załatwieniu wszelkich dokumentów, czyli zarejestrowanie i otrzymanie numeru PESEL, założenie konta w polskim banku. Okazało się, że potrzebne było załatwienie w ambasadzie Ukrainy w Warszawie kwestii paszportu dla dziewczynki, również pomogliśmy z dojazdem do Warszawy, przygotowaniem kserokopii i wszelkich potrzebnych wydruków.

W naszej drukarni zapewniliśmy Pani Lilianie miejsce pracy oraz dodatkowo innej Pani z Ukrainy, która mieszkała w pobliskiej miejscowości Lubochnia. Wszyscy wiedzieliśmy jak okropna sytuacja dzieje się właśnie za naszą wschodnią granicą więc nie mogliśmy siedzieć bezczynnie. Na naszych mediach społecznościowych opublikowaliśmy informacje o zbiórce potrzebnych produktów, zgłosiło się wielu naszych klientów(również zza granicy), którzy wysłali do nas paczki z ubraniami. Całym sercem jesteśmy z Ukrainą, a pomoc w takiej sytuacji to nasz obowiązek.