epruf

https://epruf.pl/ Branża
Adres ul. Zbąszyńska 3
91-342 Łódź
Polska

Organizatorem Programu Health4Ukraine jest spółka epruf. To polski fin-tech z blisko 13-letnim doświadczeniem w prowadzeniu programów lekowych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii epruf wspiera organizacje pomocowe w przekazywaniu środków na szeroką skalę.

Nie inaczej jest tym razem – wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie, zasoby i systemy informatyczne przekazuje pomoc od darczyńców do potrzebujących migrantów z Ukrainy.

Co robi epruf, jako Organizator Programu?

  • pozyskuje środki od darczyńców, fundacji, przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych;
  • przekazuje je do Uczestników Programu, tak aby w wygodny sposób mogli skorzystać z dofinansowania;
  • organizuje cały proces dystrybucji pomocy do potrzebujących – od ich rejestracji i weryfikacji wniosków, po udostępnienie Kodów uczestników;
  • w ramach dedykowanego serwisu internetowego zapewnia wsparcie informacyjne Uczestnikom Programu;
  • odpowiada na pytania i wątpliwości Uczestników Programu poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym Call Center.

Każda osoba, której wniosek o przyjęcie do Programu zostanie rozpatrzony pozytywnie, otrzyma indywidualny Kod Uczestnika Programu, który umożliwi jej zakupy leków i innych produktów dostępnych w aptece do kwoty 500 zł w 2022 roku.

Jako epruf jesteśmy operatorem rozliczeniowym projektu. Na co dzień, we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, rozwijamy polski, prywatny system refundacji leków. Po wybuchu wojny pojawił się pomysł, aby ten sprawnie działający – już do 13 lat – system wykorzystać w dobrym celu i pomóc pacjentom z Ukrainy. – dodaje wiceprezes zarządu epruf s.a., Katarzyna Przybyś-Makuch.